خشکشویی آریا

آریا در ارائه خدمات لکه گیری خشکشویی و اطو عملکردی حرفه ای دارد . ما همیشه بهترین روش را جهت لکه زدایی البسه استفاده می نمائیم . به منظور کسب اطلاعات بیشتر به بخش لکه زدایی سایت مراجعه نمایید .

آریا با بهره گیری از دستگاه های مدرن و پرسنل مجرب و دوره دیده تلاش می نماید که بدون آسیب به الیاف پارچه البسه را لکه گیری و خشکشویی و درنهایت دقت اطو نماید

آریا به منظور ارتقاء کیفیت رنگرزی اقدام به عقد قرار داد با کارگاههای مجهز رنگرزی نموده و البسه شما را به بهترین کیفیت رنگرزی می نماید . پس از اتمام مراحل رنگرزی ، انجام خدمات تخصصی آریا موجب می گردد رنگ ایجاد شده تا حد امکان تثبیت گردد و از بور شدن پارچه و رنگ جلوگیری شود .ariadrycleaning

اغلب فروشگاههای معتبر جیر و چرم در استان البرز آریا را به عنوان طرف قرارداد و یا معتمد جهت شستشوی استاندارد و با کیفیت محصولات جیر و چرم و پوست خود معرفی می نماید . تنها به این دلیل که شستشوی تخصصی انواع البسه جیر و چرم و پوست از افتخارات دیگر آریاست ، در خصوص این جنس از البسه واضح است که شستشو با آب منجر به تخریب کامل البسه می گردد و شستشوی استاندارد این البسه تنها با مواد خاص پر کلراتیلن و دستگاه خشکشویی در کنار دانش و مهارت لازم امکان پذیر می باشد . این البسه پس از شستشو به منظور حفظ کیفیت شستشو و پایداری و دوام البسه نیازمند خدمات واکس و پرداخت با به کارگیری تجهیزات خاص می باشند .

ariadrycleaning

آریا با نیم قرن تجربه ، 25 نفر پرسنل و 3 شعبه در تلاش است بالاترین کیفیت و بهترین خدمات را در زمینه خشکشویی به همشهریان البرزی ارائه نماید .

خشکشویی تخصصی لباس عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب ، کیف و کفش جیر و چرم انواع البسه ابریشمی ، پنبه ای ، انواع پرده ، تابلو فرش ، ترمه ، انواع رو میزی ، آباژور ، چادر مسافرتی ، روکش صندلی ، انواع کلاه ، کوله پشتی ، چمدان ، پتو و لحاف ، بالشت و انواع البسه با الیاف پر و طبیعی .